Basisschool de Rudolf Steinerschool in Alkmaar een de vrije school in Alkmaar

Basisschool de Rudolf Steinerschool is de vrijeschool van Alkmaar

Op onze school
krijg je zin in leren.

Mailadressen Medewerkers

Anja Schagen-Kroon
akroon@rsteinerschool.nl
Anneke Jonkmanajonkman@rsteinerschool.nl
Anne Kamsmaakamsma@rsteinerschool.nl
Bregje Scullbscull@rsteinerschool.nl


Cees Schagencschagen@rsteinerschool.nl
Elma Mijderwijk

emijderwijk@rsteinerschool.nl

Amarins Renemadirectie@rsteinerschool.nl
Carola Nieborgadministratie@rsteinerschool.nl
Lionne Braak
lbraak@rsteinerschool.nl
Kees Verhagekverhage@rsteinerschool.nl
Mirjam Michel-Snikkersm.michel-snikkers@rsteinerschool.nl 
Nienke van Nieuwburg
nvannieuwburg@rsteinerschool.nl
Marianne de Grootemdegroote@rsteinerschool.nl
Merel Boermboer@rsteinerschool.nl
Meriam Kunstmkunst@rsteinerschool.nl
Nellie van Trotsenburg-van Dijknvantrotsenburg@rsteinerschool.nl
Petra Wielandpwieland@rsteinerschool.nl
Prema van Kesselpvkessel@rsteinerschool.nl
Roswitha van der Kooijrvanderkooij@rsteinerschool.nl
Maria Veldtmveldt@rsteinerschool.nl
Inge Wokke 
iwokke@rsteinerschool.nl
Maarten Mechielsenmmechielsen@rsteinerschool.nl
Marian Rijpert
mrijpert@rsteinerschool.nl
Susan den Ottersdenotter@rsteinerschool.nl
Rozemarijn Braamsrbraams@rsteinerschool.nl
Rijna Schoutenrschouten@rsteinerschool.nl