Taal wordt leuker
als je met de
letters speelt.

home

Mailadressen Medewerkers.

Anja Kroon                     

 a.kroon@rsteinerschool.nl

Anneke Jonkman           

 a.jonkman@rsteinerschool.nl

Annemiek Bokhorst         

 a.bokhorst@rsteinerschool.nl

Annemiek Kamsma 

 a.kamsma@rsteinerschool.nl

Annette Hermans           

a.hermans@rsteinerschool.nl

Carin Boonstoppel           

 c.boonstoppel@rsteinerschool.nl

Cees Schagen                 

 c.schagen@rsteinerschool.nl

Erica van Tol                   

 e.vantol@rsteinerschool.nl

Fanina van Nuffelen       

 f.vannuffelen@rsteinerschool.nl

Greta Staal                     

 g.staal@rsteinerschool.nl

Hella Toet                       

 h.toet@rsteinerschool.nl

Kees Verhage                   

 k.verhage@rsteinerschool.nl

Laura Wiggermans           

 l.wiggermans@rsteinerschool.nl

Margot Koopmans             

 m.koopmans@rsteinerschool.nl

Marianne De Groote         

 m.degroote@rsteinerschool.nl

Merel Nieuwburg-De Boer

 m.boer@rsteinerschool.nl

Meriam Kunst                   

 m.kunst@rsteinerschool.nl

Nellie van Trotsenburg     

 n.vantrotsenburg@rsteinerschool.nl

Petra Wieland                 

 p.wieland@rsteinerschool.nl

Rik Jacobs                                                               

 r.jacobs@rsteinerschool.nl

 directie@rsteinerschool.nl

Roswitha van der Kooij     

 r.vanderkooij@rsteinerschool.nl

Rozemarijn Braams         

 r.braams@rsteinerschool.nl

Trudy Borghouts               

 t.borghouts@rsteinerschool.nl

 

 

Rudolf Steinerschool
Sperwerstraat 1 1826 KL Alkmaar - Postbus 3083 1801GB Alkmaar
Tel. 072 - 56 18 602
info@rsteinerschool.nl
Klik hier voor de laatste nieuwsbrief
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
Rudolf Steinerschool
Sperwerstraat 1 1826 KL Alkmaar - Postbus 3083 1801GB Alkmaar
Tel. 072 - 56 18 602
info@rsteinerschool.nl
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
NAAR BOVEN